מובילים התחדשות עירונית
חברת פרפקט יזמות בנייה והשקעות,  פועלת בשוק הנדל"ן משנת 2010 ,במרכז ובפריפריה. החברה מובילה פרויקטים בערים המרכזיות, ביניהן: רמת-גן, נתניה, פתח- תקווה, ראשון לציון ירושלים ובאר-שבע. החברה מתמחה בניתוח, באיתור ובקידום עסקאות תמ"א-38 ופינוי בינוי, החל משלב ההתקשרות עם הדיירים, דרך תכנון הפרויקט וקידומו ברשויות, וכלה במימון ובקבלת הליווי הבנקאי וכמובן ביצוע הפרויקט בפועל.

החברה מקדמת היום למעלה מ-25 פרויקטים של התחדשות עירונית מסוג תמ"א-38 לסוגיה השונים. במקביל, אנו מקדמים גם פרויקט פינוי- בינוי גדול בעיר יבנה. החזון והפעילות בפועל הוא להמשיך, לגדול ולהרחיב את פעילות החברה בפרויקטים נוספים ובערים נוספות . יתרון משמעותי בחברה הוא שהפעילות נעשית in house ותחת קורת-גג אחת, הן מבחינת הצד היזמי והשיווקי והן מבחינת הביצוע בפועל. הבנייה מתבצעת תחת זרוע הביצוע של החברה, שמנוהלת ע"י מהנדס בניין עם ניסיון רב, ומנהלי עבודה רשומים. לחברה עצמה יש סיווג קבלני מתאים . החברה בונה בפועל כיום 6 פרויקטים, שכולם מלווים ע"י הבנקים שאנחנו עובדים איתם בנק הפועלים ובנק ירושלים, והרוכשים מקבלים ערבויות כנדרש.
חזון החברה הוא לפעול לאיתור ולקידום עסקאות נוספות ולבצע את הפרויקטים על הצד הטוב ביותר, כיוון שמקצוענות זו לא רק דרך, אלא גם מטרה בפני עצמה.
אנחנו רואים חשיבות עליונה בכך שכל הצדדים, הן הדיירים הקיימים והן הרוכשים החדשים, יקבלו את השירות והמוצר הטובים ביותר. לשם כך, אנו מקפידים שהפרויקטים יתנהלו בצורה המקצועית ביותר. אנחנו שמים דגש רב על בטיחות, מניעת תקלות, ועל מתן מענה מידיי לדיירים הקיימים לגבי כל בקשה במהלך הבנייה. זאת, על-מנת לאפשר להם אורח חיים תקין ונוח ככל הניתן, ובמקרים מסוימים אנו באים לקראת הדיירים גם מעבר למחויבות החברה.

לחץ כאן 
הצוות שלנו
ישי שנקולבסקי
מנכ"ל החברה
נפתלי שורצזון
סמנכ"ל כספים והשקעות
אמיתי בוכריס
מנהל מחלקת ביצוע , מהנדס בניין
רמ-אל לביא
מנהל שיווק ופרויקטים
מורן ז'נו
הנדסאי, מנהל פרויקטים
אלי קרנסה
אחראי תפעול ורכש
יוסי חודדה
מנהל עבודה
בן אדרי
מנהל פרויקטים
שלומי כהן
אחראי לוגיסטיקה