ערכים בולטים בחברה


 המקצוע וההתמחות שלנו הוא התחדשות עירונית וכדי להפוך חלום למציאות אנו מעורבים בכל שלבי התהליך  כדי להיות שם עבור לקוחותינו. אנו מתכננים, מקדמים ,מממנים ומבצעים את הבנייה . כך אנו נמצאים בשליטה על כל מרכיבי הפרויקט עבור לקוחותינו .

תשומת לב- עבורנו אין הבדל בין פרויקט קטן או גדול, כל פרויקט חשוב מספיק כדי לקבל את מלוא תשומת הלב שלנו. אחרי הכל,  אנו מתמחים בהתחדשות עירונית.
אצלנו הניסיון מדבר ואחרי ייזום ובנייה של פרויקטים רבים, אנו מבינים כיצד להפוך את התהליך המורכב של התחדשות עירונית לחוויה מהנה ומרגשת ולהענקת הערך הרב ביותר שתוכלו להשיג עבור הנכס שלכם.
מימון -  אנו מעמידים את המימון המלא של כל התהליך. החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. לחברתנו גב כלכלי איתן ואנו עובדים מול הבנקים הגדולים בליווי פיננסי לפרויקטים שלנו.
הון אנושי- חשוב לנו שעובדי  החברה יהיו מהטובים בתחומם ויובילו במקצועיותם. כחברה שאמונה על שרות מעולה ,צוות עובדי החברה מתמיד לעמוד  בציפיות  הלקוחות ומתחייב לספק  שירות באיכות מעולה ובאופן עקבי.
  • פרפקט פועלת ללא הרף להעלאת רמת המצוינות המקצועית בתחומי פעילותה, וצוברת ידע איכותי המאפשר לה להעניק לדייריה דירות באיכות מעולה  תוך כדי מתן שירותים טובים, יעילים ומתקדמים ביותר.
  • כל בעלי התפקידים בפרפקט  מנהלים עם שותפיה העסקיים של החברה מערכת יחסים המושתתת על הגינות, שקיפות ויושרה – תוך הקפדה על אתיקה מקצועית ועל שמירת סודיות מסחרית.
  • פרפקט ועובדיה פועלים בשוק תחרותי ,משתנה ודינמי תוך כדי הקפדה על יושרה, אמינות ואתיקה מקצועית.

 
הצוות שלנו
ישי שנקולבסקי
מנכ"ל החברה
נפתלי שורצזון
סמנכ"ל כספים והשקעות
אמיתי בוכריס
מנהל מחלקת ביצוע , מהנדס בניין
רמ-אל לביא
מנהל שיווק ופרויקטים
מורן ז'נו
הנדסאי, מנהל פרויקטים
אלי קרנסה
אחראי תפעול ורכש
יוסי חודדה
מנהל עבודה
בן אדרי
מנהל פרויקטים
שלומי כהן
אחראי לוגיסטיקה