השקעה בקידום תמ"א 38
בתמ”א 38 כולם מרווחים: הדיירים נהנים מדירות חדשות וגדולות, העיר מתחדשת בתושבים צעירים, הבניין הופך להיות בטוח יותר ומוגן מפני רעידות אדמה, והיזם בונה ומוכר דירות באזורי ביקוש כששוק הנדל”ן במחירי שיא. איך גם אתם יכולים להצטרף? אספנו עבורכם את כל המידע. כאן תוכלו להבין האם כדאי ובטוח להשקיע בהתחדשות עירונית

למה כדאי ובטוח להשקיע בפרויקטים של תמ"א 38?

בגלל התשואה
בעידן של ריבית נמוכה קשה למצוא אפיק השקעה ששומר ומעלה את ערך הכסף. המשמעות היא שאם ההון שאנחנו חוסכים לא צומח, אנחנו למעשה מפסידים. לעומת זאת בהשקעה Perfect  יש פוטנציאל רווחים גבוה בהשוואה לאפשרויות האחרות שקיימות בשוק.

בגלל הבטחון
הבנקים יודעים להגן על הכסף שלהם, הם מעניקים ליווי בנקאי לפרויקט רק לאחר בדיקות מעמיקות להוכחת כדאיות הפרויקט שמבוצעות על ידי שמאים מומחים. אישור הליווי על ידי הבנק מהווה עוד אישור בלתי תלוי לביטחון של ההשקעה.


בגלל פיזור הסיכונים
החברה מקדמת במקביל מספר רב של פרויקטים ולכן גם אם אחד מהפרויקטים "נתקע" או לא יצא אל הפועל מכל סיבה, אנו ב Perfect נעמוד בהתחיבויות שלנו גם אם זה בא על חשבון רווחי החברה בפרויקטים אחרים.

בגלל שהפרוייקטים נמצאים באזורי ביקוש
אנחנו בוחרים בבניינים שנמצאים ב- Prime Location ובעיקר באזור המרכז, המשמעות היא שהדירות נמכרות בקלות ובמחירים גבוהים. כמו כן, התחשיב הכלכלי של הפרוייקט נעשה לפי שווי הדירות בשוק בעת הכניסה לעסקה, כפי הנראה, לפי מצב השוק כיום, מחירי הדירות ימשיכו לעלות עם התקדמות הפרוייקט.

בגלל שאתם נהנים מתשואה קבועה ובטוחה 
הרווחים מההשקעה מתקבלים ללא קשר להצלחת הפרוייקט. מה שמאפשר לכם להנות מהפירות ללא סיכון מיותר. בסיום התקופה אתם מקבלים בחזרה את הקרן והריבית , אותו תוכלו לגלגל להשקעה הבאה. אפשר בעצם להגיד שבהשקעה במסלולים של Perfect הכסף באמת עובד בשבילך!


בגלל המיסוי נמוך
היות ומדובר רק בהלוואה ולא ברכישת נכס או מניות, משלמים מס רווחי הון (העומד כיום על 15%) מדובר במיסוי נמוך בהשוואה למיסוי באפיקים אחרים היכולים לנגוס עד 50% מהרווח.

בגלל שאתם מקבלים ראשונים את הקרן
אתם תהיו הראשונים לקבל חזרה את קרן והריבית על ההשקעה שלכם , עוד לפני שאנחנו ב-Perfect נקבל את החלק שלנו. נשמח כמובן להציע לכם לגלגל את הכסף להשקעה הבאה!
רוצה להכיר את מסלולי ההשקעה שלנו לחץ כאן